Як доїхати зі Львова на Буковель


Як дістатися до Буковеля зі Львова

Львів – це безмежно красиве місто з неповторним колоритом та унікальною архітектурою. Щороку тисячі туристів з усього світу приїжджають сюди, щоб побачити Високий замок, відвідати Оперний театр, прогулятися затишними вуличками міста, оцінити красу архітектурних пам’яток, відвідати цікаві музеї, поласувати ніжним львівським сирником, скуштувати справжньої кави, насолодитися неповторним смаком шоколаду та поринути у казкову атмосферу. Скульптури левів, старовинні будинки, крамнички і кам’яниці – усе це гармонійно доповнює один одного. Багато людей приїжджає у це дивовижне місто, щоб згодом відвідати ще один чудовий курорт – Буковель. Такий маршрут є дуже зручним, адже включає в себе можливість ознайомлення з мальовничими краєвидами та отримання незабутніх вражень.

Більшість туристів бажає обрати зручний трансфер, щоб без проблем дістатися до майбутнього місця відпочинку. Кожен зможе повністю оцінити головні переваги трансферу Львів Буковель:

  • Комфортний автомобіль буде рухатися за зручним маршрутом, який включає такі цікаві міста, як: Івано-Франківськ, Надвірна та Яремче. Досвідчений водій буде враховувати усі побажання пасажира під час подорожі.
  • Турист буде їхати у чистому салоні, зі зручними новими місцями
  • Пасажир зможе розмістити усі свої валізи у великому багажнику
  • Доступні ціни повністю виправдані високим рівнем надання послуг. Заощаджені гроші можна потім витратити на розваги під час відпочинку.
  • Чотири години під час подорожі – невеликий проміжок часу, який пройде цікаво та захоплююче
  • Професійний водій максимально орієнтується у місцевості та знає багато корисної і важливої інформації про курорт Буковель, що стане у нагоді туристові під час відпочинку
  • Можливість самостійно вибрати місце, з якого водій розпочинає та на якому завершить подорож
  • Варіант планування поїздки одному або у компанії близьких та друзів, а не з незнайомими людьми
  • Впевненість у вчасному прибутті до будиночку або готелю

Отже, турист оплачує не просто місце в мікроавтобусі, а власну безпеку, спокій, затишок і комфортну подорож. Пасажирові доведеться подолати 234 кілометри, щоб дістатися від Львова до Карпат, але це того дійсно варто. Адже ніщо не може зрівнятися з неповторною красою мальовничих гір, свіжим та корисним повітрям, новими враженнями від екскурсії та відпочинку, спогадами про курорт Буковель на все життя.

Трансфер – це прекрасний вибір на користь того, щоб максимально комфортно здійснити подорож. Дорога від Львова до Карпат наповнена неймовірними пейзажами і старовинними пам’ятками архітектури. Шлях буде пролягати через гірську місцевість, річки та схили.

Маршрут включає в себе прекрасне місто України – Івано-Франківськ. На шляху до неповторного курорту Буковель турист зможе оцінити красу популярних водопадів, побачити цікаві етнічні музеї, а також побувати на великому ярмарку і придбати на згадку про подорож карпатські сувеніри, милі дрібнички, магнітики на холодильник, теплі шкарпетки, кімнатне взуття, подушки, національний одяг, запашні трав’яні чаї та ще багато всього цікавого. Це одна з чудових можливостей трансферу Львів Буковель. Адже водій автобуса чи потяга не буде зупинятися за бажанням пасажира, який хоче помилуватися гарною місцевістю, зробити фотографію чи купити сувенір. А завдяки трансферу можна організувати свою подорож максимально цікаво та побачити якомога більше красивих місць.

Маршрут зі Львові до Карпат також включає ще одне прекрасне місто – Надвірну. Воно знаходиться на правому березі річки Бистриці Надвірнянської. Тут також розташовано багато пам’яток архітектури, храмів та дивовижних краєвидів.

Безпечний шлях зі Львова до Карпат передбачає місто, яке обов’язково слід відвідати – Яремче. Цей популярний курорт розташований у південно-західній частині Івано-Франківської області. Яремче відоме великими сувенірними ярмарками. Тут можна придбати багато цікавих витворів прикладного мистецтва, які стануть окрасою будь-якої оселі та згадкою про приємну подорож. Зокрема, майстри пропонують дерев’яні вазочки, набори керамічного посуду, сувеніри, національні сорочки, рушники та багато іншого.

Рухаючись південним напрямком, турист завітає у Татарів. Це невеличке селище на Гуцульщині, яке знаходиться на річці Прут. Татарів розташований у лісистій місцевості, у межах Карпатського національного природного парку. Звідси курсують лише професійні водії на комфортних мікроавтобусах, які чудово знають місцевість. Далі маршрут пролягатиме на захід, до села Поляниця. Неподалік цього населеного пункту і розташовується найпопулярніший та найкрасивіший курорт Буковель. Водій запропонує туристові декілька найкращих варіантів будиночків або готелів, в яких можна зупинитися. Він зможе розповісти про них багато потрібної інформації. Коли пасажир визначиться з місцем відпочинку, трансфер доставить його до відповідного помешкання.

Таким чином, надійний трансфер Львів Буковель стане запорукою чудового відпочинку та комфортної поїздки.